GitiWinter W2

GitiWinter W2

Zimní pneumatiky Giti GitiWinter W2 jsou navrženy pro vynikající výkon a bezpečnost během zimního období. S těmito pneumatikami budete mít plnou kontrolu nad vozidlem i na sněhu, ledu a mokré silnici. Pneumatiky se vyrábějí pro disky od 15 do 18 palců, takže je obujete na širokou škálu vozidel od nižší střední třídy po prémiové automobily.

 

Přepracovaný směrový dezén pneumatik optimalizuje trakci na různých površích a zlepšuje přilnavost díky novému funkčnímu polymeru obsaženému v běhounové směsi. Díky inovované konfiguraci ramenních bloků a pokročilému designu propojovacích můstků získáte s pneumatikami GitiWinter W2 vynikající ovladatelnost i v těch nejnáročnějších zimních podmínkách. Optimalizované ramenních bloky zaručí tichou a pohodlnou jízdu.

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Zimní Zimní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.