GitiWinter W2 SUV

GitiWinter W2 SUV

Zimní pneumatiky Giti GitiWinter W2 SUV jsou navrženy pro vynikající výkon a bezpečnost během zimního období. S těmito SUV pneumatikami budete mít plnou kontrolu nad vozidlem i na sněhu, ledu a mokré silnici. Pneumatiky se vyrábějí pro SUV s disky od 16 do 19 palců, takže je obujete na širokou škálu SUV od menších až po ta prémiová.

 

Přepracovaný směrový dezén pneumatik optimalizuje trakci na různých površích a zlepšuje přilnavost díky novému funkčnímu polymeru obsaženému v běhounové směsi. Díky inovované konfiguraci ramenních bloků a pokročilému designu propojovacích můstků získáte s pneumatikami GitiWinter W2 SUV vynikající ovladatelnost i v těch nejnáročnějších zimních podmínkách. Optimalizované ramenních bloky zaručí tichou a pohodlnou jízdu.

Typ vozidla SUV SUV
Sezóna Zimní Zimní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.