GitiVAN HD1

GitiVAN HD1

Letní pneumatiky Giti Gitivan HD1 jsou navrženy speciálně pro dodávková vozidla. Poskytnou vám spolehlivé výkony a bezpečnost pro každodenní pracovní nasazení. Pneumatiky přinášejí také vynikající trakci a ovladatelnost za každých podmínek. Díky speciálně navrženému dezénu dezénu a pokročilé směsi běhounu získáte maximální přilnavost a kontrolu, ať už jedete po suchém nebo mokrém povrchu.
 

Dodávkové pneumatiky Giti Gitivan HD1 jsou také konstruovány s důrazem na odolnost a dlouhou životnost. Díky robustní konstrukci a odolným materiálům se stanou spolehlivým partnerem pro náročné pracovní podmínky.

Typ vozidla Dodávkové Dodávkové
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.