GitiAllSeason AS1

GitiAllSeason AS1

Celoroční pneumatiky GitiAllSeason AS1 jsou ideálním všestranným obutím pro jízdu po celý rok. Díky jejich schopnosti přizpůsobit se různým povětrnostním podmínkám poskytují bezpečný výkon bez ohledu na počasí. Směs s obsahem siliky zajišťuje vynikající přilnavost v nízkých zimních teplotách i tuhost v horkém létě. Pneumatiky se vyrábí pro osobní vozy s disky od 16 do 18 palců a pokrývají tak většinu vozů střední a vyšší střední třídy.

 

Dezén s širokou drážkou odvádí vodu a snižuje riziko aquaplaningu, lamely na středové části poskytují trakci na sněhu a ledu, a pevné boční bloky přinášejí stabilitu a ovladatelnost v teple. S pneumatikami GitiAllSeason AS1 získáte všestrannost a spolehlivost. Bez ohledu na sezónu, budete mít jistotu výkonu, bezpečnosti a ovladatelnosti. Zbavte se jednou pro vždy všech starostí s přezouváním díky celoročkám GitiAllSeason AS1!

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Celoroční Celoroční
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.