GitiSynergy E2

GitiSynergy E2

Letní pneumatiky Giti GitiSynergy E2 jsou vyrobené exkluzivně pro elektromobily. Nabízejí skvělé jízdní vlastnosti a zároveň přispívají k úspoře paliva. Tyto pneumatiky jsou navrženy s důrazem na výkon, bezpečnost a ekonomičnost a optimální jízdní vlastnosti a vyrábějí se ve velikostech 195/70 R19 a 155/55 R20.
 

Giti GitiSynergy E2 také díky své schopnosti absorpce otřesů a snížení hluku přinášejí maximální pohodlí během jízdy. To znamená, že se budete moci těšit na klidnější a pohodlnější jízdu bez rušivých vibrací a hluku od pneumatik.

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.