GitiControl P10

GitiControl P10

Letní pneumatiky GitiControl P10 poskytují mimořádně vysoký výkon, komfort a tichou jízdu. Díky inovativnímu vzorku a novým technologiím nabízejí tyto pneumatiky vynikající trakci na silnici. Bez ohledu na povětrnostní podmínky a povrch vozovky budete mít jistotu, že vaše vozidlo se bude držet pevně na cestě.
 

Kombinace podélných drážek a rozšířené drážky uprostřed zajistí vynikající odvod vody na mokré vozovce. Pneumatiky minimalizují hluk a otřesy, které se přenášejí do interiéru vozidla. To znamená, že budete mít klidnější a příjemnější jízdu, ať už jste na delší cestě nebo jedete jen pár kilometrů.

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.