GitiControl 288

GitiControl 288

S letní pneumatikami pro extra výkonné automobily Giti GitiControl 288 budete mít plnou kontrolu nad vozidlem. Díky pokročilému vzorku dezénu tyto pneumatiky nabízejí vynikající trakci a kontrolu, což znamená, že se budete cítit jistě i v náročných podmínkách na cestě. Ať už je povrch suchý nebo mokrý, tyto pneumatiky vás nezklamou. 
 

Přilnavé složení dezénové směsi je inspirované závodními pneumatikami a propracované 3D lamely zajistí větší kontaktní plochu a efektivní brzdění na mokré vozovce. Pneumatiky se vyrábí v různých velikostech a obujete je tak na automobily s disky od 17 do 21 palců.

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.