GitiComfort T20

GitiComfort T20

Giti GitiComfort T20 jsou letní pneumatiky pro vozy kompaktní třídy s disky od 13 do 15 palců. Jsou navržené s důrazem na pohodlí a výkon a skvělý zážitek z jízdy. Díky pokročilému designu vzorku dezénu můžete s těmito pneu očekávat hladkou a tichou jízdu a nízkou spotřebu paliva. Pneumatiky také minimalizují hluk a vibrace přenášené do volantu.
 

Kromě výjimečného komfortu a výkonu jsou pneumatiky také ekologicky šetrné. Díky nízkému valivému odporu pomáhají snižovat spotřebu paliva a přispívají k nižším emisím CO2.

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.