Protektorovací materiál GalgoCenově nejdostupnější protektorovací materiál s ověřenou kvalitou

Galgo - Ověřená kvalita
Ověřená kvalita
Mexický výrobce dodržující výrobní standardy USA se 70 letou historií
Galgo - Nejekonomičtější volba
Nejekonomičtější volba
Levnější nákladní pneumatiky nenajdete
Galgo - Široké portfolio dezénů
Široké portfolio dezénů
Dezény pro všechny typy provozu a použití
Protektory - Galgo

Rodinná firma na světovém trhu

Společnost Galgo je rodinnou firmou s více jak 70 letou tradicí sídlící v Mexiku. Jejich pryžové výrobky včetně např. gumových bot jsou distribuovány po celém světě. Výrobce si zakládá na striktním dodržování kvalitativních i bezpečnostních postupů na úrovni výrobních závodů v USA. Díky tomu dosahuje kvalita protektorovacího materiálu vysoké úrovně a stabilní kvality. Díky nízké ceně a kvalitnímu materiálu jsou protektory Galgo nejlepší volbou pro dopravce hledající ekonomická řešení.
Protektory - Galgo 2

Zkušenosti a kvalita podložena výsledkami testů

Naše společnost spolupracuje s výrobcem materiálu Galgo od roku 2011. Za tu dobu jsme nasbírali spousty zkušeností nejen od našich zákazníků ale i z vlastního vozového parku. Tyto zkušenosti dokážeme zužitkovat při správném výběru dezénu pro Váš provoz a typ použití.

Průběžně provádíme testování protektorů více značek kdy měříme a porovnáváme jejich km nájezdy. Na základě dat z těchto testů víme, že materiál Galgo je kvalitativně na stejné úrovni jako např italský výrobce Marangoni. Při výrazně nižší ceně protektoru Galgo je pak pro dopravce jasnou volbou právě tento materiál.

Potřebujete poradit?
Napište a domluvíme se

Luděk Rybníček
Luděk Rybníček
Vedoucí protektorovacího závodu
rybnicek%at%tasy.cz