GitiSport S2 SUV

GitiSport S2 SUV

Giti GitiSport S2 SUV jsou vynikající letní pneumatiky určené pro sportovně laděná SUV. Očarují vás svými skvělými jízdními vlastnostmi za mokra. Překvapí vás také svou nízkou hlučností a vynikajícím jízdním komfortem. A to všechno navíc dostanete za velmi výhodnou cenu.
 

Tyto pneumatiky jsou speciálně navrženy pro SUV s ráfky o průměru od 18 do 21 palců. Díky široké škále rozměrů šířek od 235 do 295 mm budou tyto cenově dostupné letní pneumatiky vhodné pro téměř každé větší SUV.

Typ vozidla SUV SUV
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.