Pneuservis Brno a okolí

Prvotřídní servis. Vezmeme si do péče Vaše osobní auto, dodávku, kamion, traktor či stavební stroj.

Vyměníme pneumatiky, opravíme případné poruchy nebo seřídíme geometrii.

Výměna pneumatik
Výměna pneumatik (osobní, VAN, SUV, 4X4, nákladní, agro nebo EM)
Využití špičkových strojů
Využití špičkových strojů Hunter
Prodej pneumatik a náhradník dílů
Prodej pneumatik a náhradník dílů
Uskladnění pneumatik
Uskladnění pneumatik
Mobilní servis pro nákladní vozidla
Mobilní servis pro nákladní vozidla
Oprava osobních a nákladních pneumatik
Oprava osobních a nákladních pneumatik
Seřízení geometrie podvozku
Seřízení geometrie podvozku
Pneuservis

Objednejte se na pneuservis bez zbytečného telefonování

Nejjednodušší způsob jak se rychle a jednoduše objednat přezutí je přes náš online rezervační formulář. Vyberte si volný termín, lokalitu a přezujte v příjemném prostředí moderně vybaveného pneuservisu.

Jak to v našich pneuservisech vypadá

Vyberte si svoji pobočku
Vše od výměny pneu po jejich likvidaci.


V období od 7. října do 30. listopadu mají provozovny pneuservisu v Brně a v Mokré otevřeno od 8.do 12. hod . Termín a rezervaci si udělejte předem online.


Brno - Vinohrady

Jedovnická 11, 628 00 Brno
Po-Pá 7:00 - 17:00 +420 544 216 353vinohrady@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Osobní auto Osobní auto Dodávky Dodávky

Služby, které pobočka nabízí:

Diagnostika aut Diagnostika aut Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Oprava pneumatik Oprava pneumatik Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Testování brzd a tlumičů Testování brzd a tlumičů Mechanické opravy Mechanické opravy Příprava na STK Příprava na STK Seřízení a renovace světel Seřízení a renovace světel Servis, dezinfekce a čištění klimatizace Servis, dezinfekce a čištění klimatizace Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček

Mokrá u Brna

Mokrá 358, 664 04 Mokrá-Horákov
Po-Pá 7:00 - 17:00  +420 544 425 323 mokra@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Dodávky Dodávky Agro Agro Nákladní Nákladní Osobní auto Osobní auto Průmyslové a EM Průmyslové a EM

Služby, které pobočka nabízí:

Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Oprava pneumatik Oprava pneumatik Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Mechanické opravy Mechanické opravy Příprava na STK Příprava na STK Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček

Brno - Slatina

Řípská 20a, 627 00 Brno
Po-Pá 7:00 - 17:00 +420 545 231 011slatina@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Agro Agro Dodávky Dodávky Nákladní Nákladní Osobní auto Osobní auto Průmyslové a EM Průmyslové a EM

Služby, které pobočka nabízí:

Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Mechanické opravy Mechanické opravy Oprava pneumatik Oprava pneumatik Příprava na STK Příprava na STK Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček

Časté dotazy k přezutí pneu

Nejlepší variantou je uskladnění pneumatik v našem pneuhotelu. Ideální podmínky pro skladování, výhodná cena a komfortní služba po celý rok.
Známe to všichni a času je vždycky dost. Realita je pak divoká a najednou je potřeba přezutí pneu okamžitě. Doporučujeme provést výměnu na zimní pneumatiky během října, kdy teploty postupně padají a nečekat na první sníh. Přezutí na letní pneu přelom března a dubna. Případně se zastavte kdykoliv během roku, naše služby jsou k dispozici po celý rok.
Záleží na velikosti průměru kola. Počítejme několik stokorun za vyvážení jednoho kola.
Cena přezutí na zimní pneu nebo na letní pneu podléhá mnoha faktorům a šíři požadovaných služeb. V průměru se jedná o několik stovek korun za jedno kolo.

Přezutí pneu a další služby pneuservisu

Rodinná společnost TASY poskytuje komplexní pneuservis vozidlům všech kategorií od osobního auta až po náklaďáky z kamenolomu. Více jak 30 leté zkušenosti z oboru pneu jsou zárukou profesionální a kvalitně odvedené práce. Přesvědčte se v nejbližším pneuservise v Brně a jeho okolí.


Výměna pneumatik je jen začátkem spolupráce. Můžete přijet se svými pneumatikami na přezutí nebo se poradit s našimi specialisty v pneuservise a objednat nové papučky na místě. Určitě také přijde vhod možnost uskladnění pneumatik, o které se vší důslednosti postaráme ve vlastním pneuhotelu. Naopak staré a dále nepoužitelné pneu ekologicky zlikvidujeme.


Ruku v ruce se s přezutí pneu nabízí seřízení geometrie kol, díky které předejdete nebezpečí a nerovnoměrnému sjíždění pneumatik. Často podceňovaná a přehlížená služba je vám k dispozici v každém pneuservise TASY.