Giti4X4 AT71

Giti4X4 AT71

Představujeme vám letní pneumatiky Giti Giti4x4 AT71, které jsou speciálně navrženy pro SUV a 4x4 vozy. Tyto pneumatiky vynikají svou výbornou trakcí v terénu a zároveň nabízejí poměrně nízký valivý odpor na silnici.


Díky speciální směsi běhounu tyto pneumatiky zajišťují nejen vynikající trakci, ale současně snižují úroveň hlučnosti při jízdě. Budete si tak moci užít tichou a pohodlnou jízdu. Bílý nápis na bočnici pneumatik přidává prémiový dojem a estetický prvek. Vaše auto tak získá elegantní vzhled, který zaručeně upoutá pozornost. 

Typ vozidla SUV SUV
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.

Máte zájem o značku Giti?

Napište a domluvíme se

Velkoobchodní zákazníci
Velkoobchodní zákazníci
market.tasy.cz
velkoobchod%at%tasy.cz
Maloobchodní zákazníci
Maloobchodní zákazníci
Pneuboss.cz
info%at%pneuboss.cz