Všestranný specialista v oboru pneumatik

Servis, prodej pneumatik a jejich následná recyklace.
V případě nákladních aut se postaráme i o protektorování.

TASY reprezentuje již přes sto zaměstnanců a každý z nás je připraven udělat pro jednotlivé zákazníky, drobné podnikatele i velké firmy vše, co je v našich silách.

O nás - prodej

Více než 100.000 zákazníků a 400.000 prodaných pneu

Prodáváme pneumatiky všeho druhu (osobní, nákladní, motorkové, agro, průmyslové atd.) Skladem máme přes 8.000 produktů se zásobou přes 100.000ks pneumatik. Expedujeme do 24h po celé Evropě. Nabízíme velkoobchodní spolupráci pro firmy, ale také prodej všem řidičům přes e-shop.
O nás - servis

Ročně přezujeme 15.000 osobních a nákladních aut

Nejjednodušší způsob jak se rychle a jednoduše objednat přezutí je přes náš online rezervační formulář. Vyberte si volný termín, lokalitu a přezujte v příjemném prostředí moderně vybaveného pneuservisu.
O nás - recyklace

Ekologicky zpracujeme přes 40.000 tun pneumatik ročně

Každé pneumatice jednou skončí život a je potřeba ji ekologicky zlikvidovat. Od roku 1991 se zabýváme zpracováním těchto opotřebneých pneumatik všeho druhu. Díky vlastní flotile nákladních vozů a stovkám kontejnerů umístěných na sběrných místech po celé ČR jsme se stali největším zpracovatelem opotřebených pneumatik v ČR.
O nas - protektory

Protektorováním ušetříme dopravcům přes 25 milionů ročně

Provozujeme protektorovací závod kde dáváme nákladním pneumatikám druhý nebo i třetí život. Protektorování pneu může autodopravcům výrazně pomoci zlepšit jejich ekonomiku provozu kdy zároveň přispívají ke zlepšení stavu životního prostředí. 
O nás - kariéra

Pojďte pracovat do TASY!

Naše společnost neustále rozšiřuje svoje působení na trhu. Pro další rozvoj potřebujeme najít spolehlivé parťáky, kteří nám pomohou. Sami to přece zvládnout nemůžeme. Podívejte se co Vám můžeme nabídnout a pokud chcete pracovat a máte nám co nabídnout i vy, určitě se domluvíme.

Podívejte se, jak to v TASY vypadá

Potřebujete poradit?

Napište a domluvíme se

TASY s.r.o.
TASY s.r.o.
Zákaznická podpora
info%at%tasy.cz