Nejmodernější mycí centrum v Brně

Vysoký mycí účinek, díky preciznímu dávkování kvalitní chemie. Ideální volba pro pravidelné mytí karoserie bez hrozby poškození laku.

Šetří čas
Šetří čas
Čistý vůz během několika minut
Dostupné pro všechny
Dostupné pro všechny
Nejdostupnější způsob mytí vozidel na trhu
Šetrný ke všem typům laku
Šetrný ke všem typům laku
Na laku vozidla nevznikají žádné mikro škrábance
Pro osobní auta i kola
Pro osobní auta i kola
Pohodlně umyjete také motorku či kolo
Mycí centrum

Zachovejte lesk jako z výrobní linky

Naše bezkontaktní mycí centrum je vybaveno všemi programy, které výrobce technologie nabízí. Díky tomu můžete proces mytí přizpůsobit aktuálním potřebám vašeho vozu.
Využíváme technologii mytí za pomoci mikro prášku od italského výrobce MIX.
Potěšíme Vás bohatou výbavou mycích boxů a čistící zóny. V případě, že navštívíte naši myčku s dětmi, máme připravený prostor s houpacími koníky, kde na Vás mohou čekat.
Klademe maximální důraz na kvalitu, šetrnost a účinnost. Dlouhodobě se zajímáme o pravidelnou údržbu vozidel. Na základě našich zkušeností jsme se rozhodli vybudovat mycí centrum pro širokou veřejnost.

Kde najdete mycí centrum?

Mycí centrum Brno - Vinohrady

Jedovnická 11, 628 00 Brno
Otevřeno non-stop 24/7

Kontaktní údaje

+420 771 133 350mycka@tasy.cz

Časté dotazy k ručnímu mytí aut

Mycí box obsahuje přesný postup pro ruční mytí vozidla. Vynecháním některých kroků přicházíte o maximální potenciál čistoty a lesku exteriéru auta.

Záleží především na vás a míře citlivosti k znečištění. Doporučujeme vozidlo mýt tak často, aby něm dlouhodobě nezůstávaly nánosy prachu, písku a hlavně trusu od ptáků. Dokáže narušit a poškodit lak karoserie.

Ruční mytí je více detailnější a šetrnější pro čištění vozidla. Myčka aut je efektivní a rychlý způsob čištění karoserie vozidla, ale má své limity. Navíc může hrozit poškrábání laku a to je nežádoucí.

Bezkontaktní myčka se 4 mycími boxy

Ruční mytí aut je fenoménem dnešní doby a těší se vysoké oblíbenosti. Mytí auta wapkou v sobě spojuje péči o milovaný vůz a trošku manuální práce, u které se dokážete zastavit a na chvíli vypnout.

Bezkontaktní automyčka je nabitá moderními technologiemi a nabízí všestranné použití pro ruční čištění vozidel. Disponuje čtyřmi boxy pro ruční mytí aut, kdy jeden z nich umožňuje čištění disků kol a čištění spodku auta. Čas od času je fajn provést mytí podvozku a zbavit se nánosů z dob prvohor. Hodit do lesku zde můžete i motorku či kolo.


Součástí mycího centra TASY je moderní čistící zóna. Interiér vozidel získá novou svěžest a dá zapomenout na nějaké to rozlité kafe a dobroty všeho druhu. Využít můžete několik vysavačů, pěnový čistič na textilní sedačky, pračku koberečků nebo i ofuk z kompresoru. Ruční myčka TASY ve jménu lesku a čistoty!