GitiSport S2

GitiSport S2

Giti GitiSport S2 jsou oblíbené letní pneumatiky určené pro sportovní vozy, které se vyznačují skvělými jízdními vlastnostmi za mokra. Navíc vás příjemně překvapí jejich nízká hlučnost a výborný jízdní komfort. A to všechno získáte za velmi příznivou cenu, což vám umožní ušetřit peníze třeba na nová hliníková kola.
 

Tyto pneumatiky jsou speciálně navrženy pro výkonné vozy s ráfky o průměru od 16 do 20 palců a rozměrů v rozmezí od 195 do 275 mm budou tyto cenově dostupné letní pneumatiky vhodné pro téměř každý sportovní automobil na trhu.

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.