GitiSynergy H2

GitiSynergy H2

Letní pneumatiky Giti GitiSynergy H2 pro auta s disky od 15 do 18 palců se pyšní pokročilým vzorkem dezénu, který zajišťuje vynikající trakci na suchu i na mokru. Díky tomu budete mít plnou kontrolu nad vozem na každém povrchu. Bez ohledu na povětrnostní podmínky budou tyto pneumatiky vaším spolehlivým partnerem na silnici.
 

Velké středové bloky s 3D drážkami běhounu zajistí maximální přilnavost a větší bezpečnost jízdy na mokrých silnicích. Nová technologie Giti Super Flat Contact (SFC) poskytuje lepší kontaktní plochu v místě, kde se běhoun setkává s vozovkou. Tento profil zabraňuje deformaci pneumatiky a zároveň minimalizuje opotřebení ramen. Výsledkem je delší životnost pneumatiky.

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.