GitiVanAllSeason LA1

GitiVanAllSeason LA1

Celoroční dodávkové pneumatiky Giti GitiVanAllSeason LA1 jsou navrženy pro bezpečnou jízdu po 365 dní v roce. Jsou ideální volbou pro podnikatele i celé firemní flotily dodávkových vozidel. Užijte si všestrannost a spolehlivost těchto pneu při pracovních i soukromých cestách. GitiVanAllSeason LA1 se vyrábí pro dodávky napříč velikostmi s disky od 15 do 17 palců.

 

Směs pneumatik s certifikací 3PMSF zaručuje bezpečné použití nejen v létě, ale také v náročných zimních podmínkách. Vzorek pneumatik zajistí snížení brzdné dráhy za mokra a rizika aquaplaningu. Více lamel maximalizuje přilnavost na ledu a sněhu a speciální směs poskytuje vynikající přilnavost a brzdění na ledu a sněhu. Optimální tuhost ramenních bloků zajistí dobrou ovladatelnost vozu ve vysokých rychlostech a rychlejší odezvu na sebemenší pohyb volantu.

Typ vozidla Dodávkové Dodávkové
Sezóna Celoroční Celoroční
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.