Autoservis Brno a okolí

Vaše auto budeme hýčkat

V autoservisu máme zkušené mechaniky

Mechanické opravy
Mechanické opravy
Servis, dezinfekce a čištění klimatizace
Servis, dezinfekce a čištění klimatizace
Kontrola a seřízení geometrie
Kontrola a seřízení geometrie
Příprava vozidla na STK
Příprava vozidla na STK včetně provedení technické kontroly
Výměna tlumičů a výfuků, výměna a montáž rozvodů a kontrola brzdových destiček
Výměna tlumičů a výfuků, výměna a montáž rozvodů a kontrola brzdových destiček
Výměna olejů a filtrů, brzdové či chladicí kapaliny
Výměna olejů a filtrů, brzdové či chladicí kapaliny
Test a výměna baterií a diagnostika elektronických systémů
Test a výměna baterií a diagnostika elektronických systémů
Seřízení světel a renovace světlometů
Seřízení světel a renovace světlometů

Podívejte se, jak to v našich servisech vypadá

Autoservis TASY
Vše od výměny oleje po seřízení světel

Brno - Vinohrady

Jedovnická 11, 628 00 Brno
Po-Pá 7:00 - 17:00 +420 544 216 353vinohrady@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Osobní auto Osobní auto Dodávky Dodávky

Služby, které pobočka nabízí:

Diagnostika aut Diagnostika aut Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Oprava pneumatik Oprava pneumatik Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Testování brzd a tlumičů Testování brzd a tlumičů Mechanické opravy Mechanické opravy Příprava na STK Příprava na STK Seřízení a renovace světel Seřízení a renovace světel Servis, dezinfekce a čištění klimatizace Servis, dezinfekce a čištění klimatizace Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček

Brno - Slatina

Řípská 20a, 627 00 Brno
Po-Pá 7:00 - 17:00 +420 545 231 011slatina@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Agro Agro Dodávky Dodávky Nákladní Nákladní Osobní auto Osobní auto Průmyslové a EM Průmyslové a EM

Služby, které pobočka nabízí:

Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Mechanické opravy Mechanické opravy Oprava pneumatik Oprava pneumatik Příprava na STK Příprava na STK Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček

Mokrá u Brna

Mokrá 358, 664 04 Mokrá-Horákov
Po-Pá 7:00 - 17:00  +420 544 425 323 mokra@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Dodávky Dodávky Agro Agro Nákladní Nákladní Osobní auto Osobní auto Průmyslové a EM Průmyslové a EM

Služby, které pobočka nabízí:

Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Oprava pneumatik Oprava pneumatik Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Mechanické opravy Mechanické opravy Příprava na STK Příprava na STK Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček

Časté dotazy k servisu aut

Známe to všichni a každá ušetřená koruna za autoservis v Brně zahřeje. Doporučujeme však velké opravy konzultovat v autoservisech a mezi mechaniky na vícero místech. Následně vyberte tu nejvhodnější variantu pro vás.

Většinou informace, po kterých se vám v lepším případě orosí čelo. Diagnostika auta je ve své podstatě skvělá věc, protože rychle a snadno definuje problém a jeho závažnost. Objednejte se na diagnostiku do autoservisu v Brně.

Hlavní položkou je cena oleje a počet litrů, které motor potřebuje ke svému chodu. Cena za výměnu oleje začíná na 550 Kč.

Autoservis pro osobní, nákladní a průmyslová vozidla

Autoservis nabízí široké možnosti služeb pro osobní vozidla, dodávky i nákladní auta. Průmyslové stroje na kolečkách (na pásech) standardně v TASY řešíme a rádi poskytneme profesionální servis. Zaměření na odbornost a kvalitu je pro nás klíčové.


Seřídíme světla, mrkneme na brzdy, provedeme diagnostiku, vyčistíme a naplníme klimatizaci nebo vyměníme olej? Mechanické opravy a spoustu dalšího jsme připraveni opravit. Kontaktujte nás na konzultaci nebo pro objednávku služeb autoservisu.


Rozumíme, že autoservis je nejkrásnější ve zpětném zrcátku, a proto děláme maximum pro vaši spokojenost a bezpečnost na cestách. Děkujeme za vaši důvěru v autoservis TASY v Brně a jeho okolí.