Údržba a servis klimatizace

Klimatizace Vašeho automobilu zvyšuje pohodu a příjemné prostředí v automobilu, čímž přispívá k bezpečnosti silničního provozu.


Je však třeba myslet na to, že i klimatizace si zaslouží pravidelný servis.

Pár důvodů proč nám svěřit údržby Vaší klimy

Nebude Vám v létě horko
Nebude Vám v létě horko
Proto klimu přece máte. Stěrače stírají, klakson troubí, tak musí klima chladit.
Prodloužíte její životnost
Prodloužíte její životnost
Tím, že se o Vaši klimatizaci pravidelně  budeme starat, jí zajistíte dokonalou funkčnost a dlouhou životnost. Kontrolu a servis klimatizace proto doporučujeme provádět alespoň jednou ročně!
Chladivo pozvolně uniká i bez poškození
Chladivo pozvolně uniká i bez poškození
Při běžném používání klimatizace dochází k pozvolnému úniku chladícího média (chladiva) až o 30% za 2 roky. Proto běžná údržba klimatizace spočívá především v kontrole a doplnění předepsaného množství chladícího média.
Dezinfekce je důležitá  pro Vaše zdraví
Dezinfekce je důležitá pro Vaše zdraví
K údržbě klimatizace patří také výměna pylového filtru a dezinfekce celého systému, která zabrání šíření virů a bakterií, které mohou způsobit respirační choroby.
Klimatizace

Poradíme si s každým typem klimatizace

Jsme schopni provádět kontrolu a servis klimatizací u vozů vybavených klimatizací s chladícím médiem R134a, ale i moderních vozů s nejnovějším systémem, který používá novější typ chladiva R1234yf.
Klimatizace 2

Používáme profesionální techniku

Klimatizace doplňujeme s pomocí profesionálního automatického přístroje s programovatelnou dobou vakuování, automatickým vakuovým testem těsnosti, vstřikem oleje i UV barvy a plně automatickým dávkováním chladiva.

Servis klimatizací provádí následující provozovny

Brno - Vinohrady

Jedovnická 11, 628 00 Brno
Po-Pá 7:00 - 17:00 +420 544 216 353vinohrady@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Osobní auto Osobní auto Dodávky Dodávky

Služby, které pobočka nabízí:

Diagnostika aut Diagnostika aut Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Oprava pneumatik Oprava pneumatik Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Testování brzd a tlumičů Testování brzd a tlumičů Mechanické opravy Mechanické opravy Příprava na STK Příprava na STK Seřízení a renovace světel Seřízení a renovace světel Servis, dezinfekce a čištění klimatizace Servis, dezinfekce a čištění klimatizace Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček

Mokrá u Brna

Mokrá 358, 664 04 Mokrá-Horákov
Po-Pá 7:00 - 17:00  +420 544 425 323 mokra@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Dodávky Dodávky Agro Agro Nákladní Nákladní Osobní auto Osobní auto Průmyslové a EM Průmyslové a EM

Služby, které pobočka nabízí:

Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Oprava pneumatik Oprava pneumatik Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Mechanické opravy Mechanické opravy Příprava na STK Příprava na STK Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček

Brno - Slatina

Řípská 20a, 627 00 Brno
Po-Pá 7:00 - 17:00 +420 545 231 011slatina@tasy.cz

Typy vozidel, které servisujeme:

Agro Agro Dodávky Dodávky Nákladní Nákladní Osobní auto Osobní auto Průmyslové a EM Průmyslové a EM

Služby, které pobočka nabízí:

Ekologická likvidace pneumatik Ekologická likvidace pneumatik Mechanické opravy Mechanické opravy Oprava pneumatik Oprava pneumatik Příprava na STK Příprava na STK Prodej pneumatik a náhradních dílů Prodej pneumatik a náhradních dílů Test a výměna baterií Test a výměna baterií Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna olejů, filtrů, brzdové a chladící kapaliny Výměna pneumatik Výměna pneumatik Seřízení geometrie podvozku Seřízení geometrie podvozku Uskladnění pneumatik Uskladnění pneumatik Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček Výměna tlumičů a výfuků, rozvodů a brzdových destiček