GitiSynergy H2 SUV

GitiSynergy H2 SUV

Kvalitní a cenově dostupné letní pneumatiky Giti GitiSynergy H2 SUV, které vynikají svou výbornou přilnavostí na suchém i mokrém povrchu a dlouhou životností. Tyto pneumatiky vás možná příjemně překvapí svou nízkou spotřebou paliva a skvělou stabilitou při brzdných manévrech.
 

S jejich dlouhou životností a příznivou pořizovací cenou se stávají potenciálním bestsellerem pro letošní letní sezónu. Giti Synergy H2 SUV pneumatiky jsou vyráběny speciálně pro SUV a 4x4 vozy s ráfky o průměru 16 až 18 palců. Díky jejich široké škále rozměrů v rozmezí od 215 do 235 mm jsou tyto cenově dostupné letní pneumatiky vhodné pro téměř každé SUV prodávané v České republice.

Typ vozidla SUV SUV
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Cenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě

GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.