Vyšší střední třída patří GITICenově dostupné pneumatiky v té nejvyšší kvalitě pro osobní automobily, VAN a SUV

GITI - V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
V první výbavě automobilek Škoda, VW, Audi a dalších
GITI - Vyvinuto v Německu
Vyvinuto v Německu
GITI - 10. největší výrobce pneumatik na světe
10. největší výrobce pneumatik na světe
Privátní značky - Giti

Respektovaný světový výrobce

Giti je přední asijský výrobce pneumatik se sídlem v Singapuru. Společnost byla založena už v roce 1951 a postupem času se zařadila do TOP 10 mezi největší výrobce pneumatik s pobočkami po celém světě. Giti se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních a cenově dostupných pneumatik pro osobní vozy, ale také pro nákladní automobily a autobusy.
Privátní značky - Giti Užijte si řízení

Ze závodní dráhy na silnici

Pneumatiky jsou klíčové pro jakýkoli druh silniční dopravy a značka Giti Tire má více než 60 let zkušeností v jejich vývoji. Bez ohledu na to, zda se jedná o motoristický sport nebo běžnou jízdu po silnicích, je kvalita pneumatik důležitá pro úspěch. To je důvod, proč se evropské vývojové centrum značky Giti Tire nachází v Hannoveru, kde se vytvářejí pneumatiky vyvinuté pro sportovní závodění i pro bezpečnou jízdu při každodenním používání. Tyto pneumatiky jsou testovány na závodních okruzích a jsou zaměřeny na bezpečnost, pohodlí a radost z jízdy, ať už jezdíte na závodní dráze nebo na silnici.
Privátní značky - Giti Důvěra od světových automobilek

Důvěra od světových automobilek

Pneumatiky značky Giti jsou důvěryhodným partnerem předních evropských výrobců automobilů Audi, Škoda, VW nebo Seat. V posledních několika letech dokazují excelentní kvalitu, výkon a výrobní standardy. Tato spolupráce potvrzuje vynikající výkonnost pneumatik Giti a značně přispívá k rozvoji této značky kupředu. Pokud hledáte kvalitní, výkonné a bezpečné pneumatiky, Giti je pro vás ideální volba.

Máte zájem o exkluzivní značku?

Napište a domluvíme se

Velkoobchodní zákazníci
Velkoobchodní zákazníci
market.tasy.cz
velkoobchod%at%tasy.cz
Maloobchodní zákazníci
Maloobchodní zákazníci
Pneuboss.cz
info%at%pneuboss.cz