Royal Performance

Royal Performance

Chcete cenově dostupné letní pneumatiky, které přinášejí skvělý výkon a vyvážené vlastnosti pro každodenní jízdu? Vyzkoušejte náš oblíbený dezén Royal Black Royal Performance. Na výběr máte pneumatiky pro disky od 15 do 20 palců, takže obujete menší vozy střední třídy, ale i větší výkonné automobily.

 

Konstrukce pneu je navržena tak, aby poskytovala vynikající manipulaci na suchém povrchu a stabilitu vozidla díky rovnoměrnému rozložení tlaku na kontaktní plochu. S vnitřně zakřivenými stěnami drážek tyto pneumatiky účinně odvádějí vodu z povrchu a zajišťují tak stabilitu a bezpečnost i při jízdě na mokrém povrchu a při vyšších rychlostech. 

 

Centrální část dezénu je navržena s důrazem na odolnost vůči nebezpečnému aquaplaningu. Pneumatiky Royal Black Royal Performance disponují také zbrusu novým systémem redukce hluku, takže si můžete užít ničím nerušenou jízdu.

 

Nová široká konstrukce vnějšího profilu těchto pneumatik umožňuje nejen rovnoměrné rozložení hmotnosti automobilu, ale také zvětšuje kontaktní plochu. To zlepšuje manipulaci, kontrolu a přesnost při jízdě, což je důležité především při rychlejší jízdě.

Typ vozidla Osobní Osobní
Sezóna Letní Letní
Výrobce:

Ty nejlevnější pneumatiky na trhu s asijským původem.
Značka cílí primárně na řidiče, pro které je nízká cena prioritou.

Royal Black - Solidní kvalita za velmi nízkou cenu
Solidní kvalita za velmi nízkou cenu
Royal Black - Široké portfolio včetně velkých rozměrů
Široké portfolio včetně velkých rozměrů
Royal Black - Ověřeno desítkami tisíc zákazníků
Ověřeno desítkami tisíc zákazníků