Pneumatiky


Mnozí z nás každý den usedáme do vozidla. Řízení vozidla se pro nás stalo součástí povolání nebo prostředkem k trávení volného času. Ať už je důvod proč  usedáme za volant jakýkoliv, na jednu z mnoha skutečností bychom neměli zapomínat: Pneumatiky, kterými je naše vozidlo vybaveno jsou to jediné, co nás a naše spolucestující spojuje se silnicí.
Styčná plocha mezi vozovkou a běhounem pneumatiky má zhruba velikost lidské dlaně dospělého člověka. Čtyři dlaně, které doslova rozhodují o naší existenci.

Věnujme proto náležitou pozornost stavu pneumatik na vozidle. Zejména stupni opotřebení, celkovému stavu a tlaku huštění. Řiďme se radami profesionálů, skuteční odborníci na pneuservisech Vám velice rádi poradí , protože mají zájem o spokojeného zákazníka, který se k nim bude vracet.
Celý team TASY Vám přeje, aby všechny ujeté kilometry byly šťastné...

„Široká nabídka letních i zimních pneumatik skladem!”

Sortiment pneumatik

Nabízíme tyto značky pneumatik:

Michellin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran, Tigar, Continental, Barum, Matador, Semperit, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Pirelli, Nokian, Bridgestone, Firestone, Yokohama, Rotex

Pneuservis

Pneuservis

TASY provozuje celkem čtyři pneuservisy se zaměřením na osobní a nákladní automobily. Nabízíme montáž, opravy a prodej pneumatik pro Váš vůz.

Více pneu služeb
Pneuservis

Sjednejte si pneuservis online

Sjednejte si rezervaci termínu pro přezutí pneumatik.

Ceníky

Ceník pneuservis TASY

Akční nabídka

Akční leták jaro 2018


Akční nabídka letních pneu

Nenašli jste váš rozměr? Kontaktujte některou z našich provozoven a my vám již tu správnou pneu najdeme!

Protektorování pneumatik 

Firma TASY s.r.o. pracuje v oblasti protektorování pneumatik studeným způsobem od roku 1997. Protektorování technologií tzv. studené vulkanizace provádíme za použití materiálů italské firmy MARANGONI.